
A PILLANAT VARÁZSA
Figyelted már az eget sokáig fekve egyedül? Ahogy süt a nap, a madarak repkednek, a felhők vonulnak, a fák lombjai
Egész nap mindenféle behatás/inger ér minket, vannak jónak és kevésbé jónak minősített helyzetek. Próbáltad már, hogy egy kevésbé kellemes helyzetet is egyből átfordítod kellemessé? Mégpedig, hogy átitatod szeretettel. Figyelsz, figyeled magad....lehet,hogy valami program, sérelem kapcsolt be nálad?
Sokszor könnyebb kifelé, másra, másokra mutogatni, pedig inkább egyből saját magunkat érdemes figyelni, hogy vajon miért érintett meg az adott helyzet/személy. Mindenki teli van sérelmekkel, de ha ezt mindig a szemünk előtt tudnánk tartani és mindenkire szeretettel tekinteni, kevesebb ártás lenne a mindennapokban.
Próbáld ki! Sok kicsi sokra megy! Bízzunk közösen a szeretet erejében!
A JÓga egy csodálatos út, ahol közelebb kerülhetsz önmagadhoz, segít az elfogadásban, az önszeretetben. Hiszen, ha magunkat szeretjük, mások felett sem ítélkezünk, egyszerűen "csak" elfogadjuk a másikat úgy ahogy van és szeretjük Őt.

Figyelted már az eget sokáig fekve egyedül? Ahogy süt a nap, a madarak repkednek, a felhők vonulnak, a fák lombjai

Gondolkodtál már azon, hogy mekkora érték az életben, ha RUGALMAS tudsz lenni? A mai világban ez különösen igaz. A 3

Sétálok egy úton, járok rajta már egy ideje, nézelődök jobbra-balra, aztán a messziben feltűnik egy fa a tisztáson, semmi különleges,